view

Nasze drzwi to efekt 30-letniego doświadczenia właścicieli firmy w produkcji elementów z drewna oraz najlepszych surowców i technologii dostępnych na rynku europejskim.

Pomysłodawcy marki słyną z zamiłowania do rzemiosła i wysokiej jakości wyrobów.

W celu realizacji projektu VASCO wybudowany został zakład w Nysie – inwestycja rozpoczęta w 2008 – ukończona w 2012.

VASCO należy do ścisłej czołówki najprężniej rozwijających się producentów stolarki drzwiowej w Polsce.

 

view

Do produkcji wykorzystywane są najnowocześniejsze technologii i maszyny oraz niezwykle precyzyjne narzędzia utwardzane diamentowa powłoką, pozwalające uzyskać wyjątkową precyzję. Wszystkie detale są staranie dopasowane.

Szczególny nacisk kładziemy na dobór surowców. Surowce już na etapie selekcji są sprawdzane w wielu aspektach, np. pod kątem bezpieczeństwa dla użytkownika. Dlatego w produkcji używane jest bezpieczne szkło hartowane, a okucia są drobiazgowo testowane.

Zwracamy uwagę nie tylko na jakość, ale również o to jaki wpływu wywieramy na środowisko naturalne. Dlatego używamy wyłącznie płyt MDF niskoemisyjnych, od najlepszych europejskich producentów. Stosowane okładziny dobierane są w taki sposób by przy ich produkcji obniżana była emisja substancji lotnych. Wszystkie surowce pochodzą wyłącznie z EU i są certyfikowane.

 

view

VASCO to także ludzie - konsekwentni i dążący do perfekcji. Jesteśmy przekonani, że żadna maszyna nie jest w stanie zastąpić człowieka, jego doświadczenia, kunsztu pracy oraz poczucia piękna i smaku. Stolarze ze stopniem czeladnika bądź mistrza stanowią trzon naszej kadry.

VASCO to rozwiązanie autorskie – np. ramiak z drewnianym rdzeniem, szczelina wentylacyjna, bezpołączeniowe wykończenie krawędzi. Dbamy o rozwój produktu. Każdego roku prezentujemy jakąś nowość. Zawsze są to nasze autorskie pomysły, nowe wzory lub nowe kolory.

 

view

Na tle konkurencji wyróżnia nas:

- technologia - czyli nasza autorska metoda okleinowania drzwi bez żadnego łączeniu
na krawędzią przylgi – efektem poprawa estetyk i trwałości

- doświadczenie

- jakość produktów

- termin realizacji

 

W ofercie mamy zarówno modele o klasycznym charakterze jak i nowoczesne, minimalistyczne.

Podstawowy asortyment do drzwi rozwieralne – w wersji przylgowej oraz bezprzylgowej.
Dostępne są również rozwiązania dwuskrzydłowe oraz drzwi przesuwne w systemie naściennym oraz kasetowym (ukrytym w ścianie). Rozwiązanie to zapewnia dodatkowa przestrzeń na komunikacje lub np. meble.

Produkty sprzedajemy zarówno w Polsce jak i na rynku europejskim.

Myślę że sukces odnieśliśmy jeszcze z jednego, może najważniejszego wręcz powodu: dlatego że robimy to z pasji i dla przyjemności. O produkcji drzwi myśleliśmy przez dekadę, opracowując technologie i koncepcję. VASCO po prostu daje nam satysfakcję!

  


RODO

Administratorem danych osobowych jest VASCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Nysie, ul. Karpacka 5, 48-303 Nysa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego pod numerem 0000360436, NIP 7532405161, REGON 160330621.
Może się Pani/Pan skontaktować z Administratorem w sprawie ochrony danych osobowych na wskazany wyżej adres jego siedziby, a dodatkowo pisząc na adres e-mail: rodo@drzwivasco.pl